Anička

Členy v němčiněDomů

Podobné téma:
Členy v němčině
významové poměry mezi větnými ..
neurčité Členy Procvičování An..
Větné členy základní a rozvíje..
poměry mezi několikanásobnými ..
Externí:
neurčité Členy v angličtině
rozvíjející větné členy cvičení
nemecke členy
Skloňování podstatných jmen v ..
sloveso být v němčině
rozvíjející větné členy
datumy v němčině
česká křestní jména v němčině
členy Angličtina
členy v angličtině Test

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
horoskop na dnešní den Kozoroh
ujez u jestřebí prodej jablek česká lípa
krouhané zelí prodej
báseň podzim od jaroslava seiferta texty
náctiletí naturisté foto
dnešní tah sportky
Černání vlašských ořechů
můj era svět přihlášení na muj ucet
hračkárna dráčik eshop
Antistrakapoud
vanda károlyi konečná nahá
mediashop prodejny
body při úrazu tabulka
výkup ovoce kyjov
práce za rohem ostrava vítkovice
chovné stanice zakrslého králíka
prověření vin code zdarma
slezská nemocnice opava mamograf kont..
bazoš ojetá osobní auta
piškotová roláda kluci v akci
destilační přístroje prodej z polska
dáme jídlo ústí nad labem
abecední seznam českých herců
soulož se psem
dort roblox

Pro inspiraci:
států světa
keramický hrnek
srovnání myček
EnergyLine
betlém horní lideč
legíny pro plnoštíhlé
motto evropské unie
legou00ae technic 42062 přeprava konte..
recept olej z vlašských ořechů
Airsoft Guns
vhodný dárek pro ženu k vánocům
sada talířů bílé
aktualizace android auto u opel insign..
Česnečka s bramborem a vejcem
domácí eroti zdarma video seznam
Oknostyl Kuřim
viděti ducha
prodam dřevěné sochy vodnika
full hd autokamera ve zpětném zrcátku ..
cukr v pivu množství svijany

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Jak na rody (členy) podstatných jmen v němčině - eBoooks …
Členy jsou jedním z nejproklínanějších gramatických jevů v německém jazyce. Já osobně jsem se za svých více než 15 let lektorské praxe nesetkala s jediným studentem, klientem, účastníkem jazykového kurzu, který by neměl problém s jejich ...Členy jsou jedním z nejproklínanějších gramatických jevů v německém jazyce. Já osobně jsem se za svých více než 15 let lektorské praxe nesetkala s jediným studentem, klientem, účastníkem jazykového kurzu, který by neměl problém s jejich ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eboooks.cz/ebook/rody-cleny-podstatnych-jmen- ..

Němčina na internetu
němčina on line, němčina na internetu, němčina zdarma, procvičování němčinyněmčina on line, němčina na internetu, němčina zdarma, procvičování němčiny
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jazykynanetu.cz/nemcina_cleny.html

Výuka němčiny mit Jitka 21: Členy v němčině - YouTube
Němčina, stejně jako mnohé další jazyky, má gramatický jev, který pro češtinu není typický - členy. V německém jazyce se totiž neskloňuje pomocí koncovek (dívka, dívku, dívce, dívky), nýbrž pomocí předložek a členů.Němčina, stejně jako mnohé další jazyky, má gramatický jev, který pro češtinu není typický - členy. V německém jazyce se totiž neskloňuje pomocí koncovek (dívka, dívku, dívce, dívky), nýbrž pomocí předložek a členů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=r7xfT1GvEjc

Člen určitý a neurčitý der die das ein eine einer - test …
Člen určitý a neurčitý der die das ein eine einer - test z němčiny němčina online - vyberte data česko-německého testu. Úkolem je vyhledat tvar, který se pojí s určitým pádem a rodem, nebo dle pádu a rodu přiřadit člen.Člen určitý a neurčitý der die das ein eine einer - test z němčiny němčina online - vyberte data česko-německého testu. Úkolem je vyhledat tvar, který se pojí s určitým pádem a rodem, nebo dle pádu a rodu přiřadit člen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jazyk.okhelp.cz/nemcina/cleny-urcite-neurcite ..

Člen u podstatných jmen - Mein Deutsch
Členy v angličtině jsou tak obtížnou oblastí, že se v níž se vyzná jen málo nerodilých mluvčích. V základu je to však podobné němčině – sice neurčujeme rod a pád podstatných jmen, ale neurčitý či určitý člen ukazuje obecné či konkrétní ...Členy v angličtině jsou tak obtížnou oblastí, že se v níž se vyzná jen málo nerodilých mluvčích. V základu je to však podobné němčině – sice neurčujeme rod a pád podstatných jmen, ale neurčitý či určitý člen ukazuje obecné či konkrétní ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemcina-zdarma.cz/article/2018060702-clen-u-p ..

Německá podstatná jména a jejich člen
Stejně jako angličtina rozlišuje také němčina člen určitý, člen neurčitý a člen nulový. Podívejte se na pravidla jejich použití.Stejně jako angličtina rozlišuje také němčina člen určitý, člen neurčitý a člen nulový. Podívejte se na pravidla jejich použití.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

karticky.cz/nemecka-podstatna-jmena-a-jejich- ..

Člen v němčině - SoGood Languages
Jaký člen použít u slova auto? Kdy se používá člen určitý, neurčitý či nulový? S tím vám pomůže článek "Člen v němčině". Učte se společně s námi na SoGood.Jaký člen použít u slova auto? Kdy se používá člen určitý, neurčitý či nulový? S tím vám pomůže článek "Člen v němčině". Učte se společně s námi na SoGood.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sogoodlanguages.com/german/cs/clen-v-nemcine

člen – Wikislovník
Citováno z „https://cs.wiktionary.org/w/index.php?title=člen&oldid=936370“Citováno z „https://cs.wiktionary.org/w/index.php?title=člen&oldid=936370“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wiktionary.org/wiki/%C4%8Dlen

Určitý člen v němčině - Německá cvičení
Určitý člen v němčině slouží k tomu, aby konkrétně definoval určitý předmět-podstatné jméno. Určitý člen v němčině použijeme, hovoříme-li o němčem, co je všem dobře známé, či o čem jsme se zmiňovali již v minulé promluvě.Určitý člen v němčině slouží k tomu, aby konkrétně definoval určitý předmět-podstatné jméno. Určitý člen v němčině použijeme, hovoříme-li o němčem, co je všem dobře známé, či o čem jsme se zmiňovali již v minulé promluvě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/cviceni/podstatna-jmena/urcity-clen

Členy v němčině
Členy v němčině zastupují gramaticky velmi významnou kapitolu. Německé členy vypovídají o tom, do jaké míry je nám daný předmět znám, jakého rodu je a společně s předložkami vyjadřují to, co v českém jazyce různé koncovky v daných pádech.Členy v němčině zastupují gramaticky velmi významnou kapitolu. Německé členy vypovídají o tom, do jaké míry je nám daný předmět znám, jakého rodu je a společně s předložkami vyjadřují to, co v českém jazyce různé koncovky v daných pádech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/gramatiky/cleny


A zase ty členy... aneb Jak na rody (členy) podstatných …
Dnešní dlouhý den pomalu končí. Kromě spousty jiných úkolů a povinností jsem dnes odučila i několik soukromých hodin němčiny. Mám své klienty velmi ráda. Každý z nich mě něco naučí, někam posune a za to jsem jim vděčná.Dnešní dlouhý den pomalu končí. Kromě spousty jiných úkolů a povinností jsem dnes odučila i několik soukromých hodin němčiny. Mám své klienty velmi ráda. Každý z nich mě něco naučí, někam posune a za to jsem jim vděčná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

germanika.org/a-zase-ty-cleny-aneb-jak-na-rod ..

Němčina - členy(2.) – Němčina — testi.cz, online testy
Vědomostní testy online. Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a jiné, zábavné i poučné.Vědomostní testy online. Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a jiné, zábavné i poučné.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

testi.cz/testy/nemcina/nemcina-cleny-2.

Podstatná jména & členy - Němčina
V němčině, stejně jako v češtině, rozlišujeme jednotné číslo podstatných jmen rodu mužského (der/ein), ženského (die/eine) a středního rodu (das/ein) a v množném čísle (die). V němčině pak rozeznáváme dva různé druhy členů, a to německý ...V němčině, stejně jako v češtině, rozlišujeme jednotné číslo podstatných jmen rodu mužského (der/ein), ženského (die/eine) a středního rodu (das/ein) a v množném čísle (die). V němčině pak rozeznáváme dva různé druhy členů, a to německý ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/cviceni/podstatna-jmena

Podstatná jména v němčině | Gramatika | Německy.NET …
Podstatná jména v němčině | Gramatika | Německy.NET - němčina na internetuPodstatná jména v němčině | Gramatika | Německy.NET - němčina na internetu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.net/gramatika/podstatna-jmena

Členy v němčině (1. pád)
Německá podstatná jména se bez členu, ať už určité nebo neurčitého, vyskytují jen vzácně. Podstatná jména v němčině jsou často jiného rodu než v českém jazyce. Proto užitečné učit se německá slovíčka zároveň s jejich členy.Německá podstatná jména se bez členu, ať už určité nebo neurčitého, vyskytují jen vzácně. Podstatná jména v němčině jsou často jiného rodu než v českém jazyce. Proto užitečné učit se německá slovíčka zároveň s jejich členy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/cviceni/podstatna-jmena/cleny

Plurál podstatných jmen a členů v němčině
Podstatných jmen & členů Podstatná jména: plurál Plurál podstatných jmen a členůRody podstatných jmenUrčitý členNeurčitý členČleny der / die/ dasČleny v němčině (1. pád)Členy v němčině (2., 3.Podstatných jmen & členů Podstatná jména: plurál Plurál podstatných jmen a členůRody podstatných jmenUrčitý členNeurčitý členČleny der / die/ dasČleny v němčině (1. pád)Členy v němčině (2., 3.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/cviceni/podstatna-jmena/plural2

Členy v němčině (2., 3. a 4. pád)
Člen podstatného jména v němčině, potažmo jeho tvar, vypovídá o pádu podstatného jména. Skloňování podstatných jmen se v němčině neobejde bez správného skloňování členů určitých i neurčitých.Člen podstatného jména v němčině, potažmo jeho tvar, vypovídá o pádu podstatného jména. Skloňování podstatných jmen se v němčině neobejde bez správného skloňování členů určitých i neurčitých.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/cviceni/podstatna-jmena/cleny2

Jak snadno poznat člen v němčině - pomůcky pro střední …
Jak na členy v němčině? V tomto videu si ukážeme pár snadných pomůcek, díky kterým můžete rychle a správně poznat člen u německých podstatných jmen - středního rodu. Ukážeme se, jaký typ podstatných jmen je VŽDY středního rodu a také různé ...Jak na členy v němčině? V tomto videu si ukážeme pár snadných pomůcek, díky kterým můžete rychle a správně poznat člen u německých podstatných jmen - středního rodu. Ukážeme se, jaký typ podstatných jmen je VŽDY středního rodu a také různé ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ru-clip.com/video/X4hoDZDzhSc/jak-snadno-pozn ..

Počet záznamů:18

Členy v němčině
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0028:47:31